N-FLOW

TECHNOLOGY

by

Sayoli-UVC

N-FLOW TECHNOLOGY

Promieniowanie UV-C usunie mikroorganizmy z powietrza, ale potrzeba technologii N-Flow™, aby w pełni odblokować jego potencjał. SAYOLI z dumą przedstawia najnowsze lampy N-Flow™ na rynku.

bezpieczne

BEZPIECZNE

energooszczędne

ENERGOOSZCZĘDNE

ciche

CICHE

ZABÓJCZE

Światło UV-C bezlitośnie eliminuje mikroorganizmy znajdujące się w powietrzu. Jego działanie jest dokładnie poznane i udowodnione, przez co znajduje szerokie zastosowanie w medycynie, biotechnologii i działalności sanitarnej. Technologia N-Flow wykorzystuje UV-C w unikalnej konstrukcji swoich lamp. Specjalne, zaprojektowane przy użyciu AI komory przepuszczają powietrze wokół wysokiej klasy żarnika UV-C. Tam następuje proces wielokrotnej eradykacji mikroorganizmów. Oczyszczone powietrze jest uwalniane przez otwory wentylacyjne w górnej części lampy. Zgodnie z najnowszą klasyfikacją żarniki SAYOLI osiągają 4 poziom wydajności dezynfekcji – LOG4 – 99,999% (Journal of Nature and Science of Medicine 2020, 3, 8-12) Teraz technologia ta może być obecna pod Twoim dachem, żeby skutecznie chronić Twoją rodzinę i Ciebie.

WYDAJNE

Lampy SAYOLI zostały zaprojektowane do ciągłej pracy 24/7. Obawiasz się marnotrawienia prądu? Pomyśleliśmy i o tym. Technologia N-Flow została zoptymalizowana w sposób, który do minimum ogranicza pobór prądu przez żarnik, a maksymalizuje użycie buforu powietrznego w komorach. Wentylatory użyte w lampach charakteryzują się jednym z najniższych współczynników oporu, przez co ich praca jest możliwa już przy najniższym napięciu.

CICHE

Zastosowana w lampach SAYOLI technologia N-Flow zapewnia niemal niezakłócony przepływ powietrza pomiędzy komorami wewnętrznymi. To zaś, przekłada się bezpośrednio na poziom emitowanego hałasu. Zredukowana do minimum liczba zawirowań pozwala też na znaczne zwiększenie przepływu bez konieczności stosowania głośniejszych i prądożernych wentylatorów.

Sterylizator powietrza UV-C Sayoli 200

JAK TO DZIAŁA?

Zanieczyszczone powietrze z otoczenia wciągane jest do wnętrza lampy poprzez niskooporowe wentylatory. Dalej przeprowadza się je przez serię komór, gdzie poddane jest promieniowaniu UVC, zabójczemu dla mikroorganizmów. Powietrze owiewa żarnik, przez co maksymalna ilość energii jest przekazywana na dezynfekcję – przy najmniejszych możliwych stratach.

SPRAWDŹ NASZE PRODUKTY

Zadbaj o wolne od wirusów powietrze gdziekolwiek jesteś – w domu, w samochodzie, w pracy.

SAYOLI 30/60

449,00665,00

SAYOLI 150

1827,00

SAYOLI PROFESSIONAL

3889,005849,00